Vrcholí nominace do 9. ročníku Firmových Oscarů

3.6.2021 Partnerem projektu Český Goodwill je také letecký web a časopis Flying Revue.

Rozhodněte, kdo letos získá firmové oscary: nominujte podnikatele nebo společnosti do 9. ročníku ocenění pro firmy, kterých si lidé váží, Český Goodwill 2021. Nominovat můžete tradičně 30. června.

clanek-foto_cesky-goodwill-2021-nominace-vrcholi.jpg

Podeváté máte šanci udělit firmové oscary firmám, kterých si vážíte za jejich zodpovědný přístup k podnikání. Nominujte podnikatele nebo společnost na ocenění Český Goodwill 2021. Nominovat můžete vašeho obchodního partnera, firmu, pro kterou pracujete, nebo i značku, kterou jednoduše obdivujete.

banner_knizni_edice_640x200_2.jpg

„O nominaci nerozhoduje velikost firmy, výše obratu ani počet zaměstnanců. Nejdůležitější je vaše zdůvodnění nominace, proč si daného podnikatele, resp. firmy vážíte,“ vysvětlila Lenka Hlavatá, ředitelka české poradenské společnosti HPCG, která je autorem a pořadatelem ocenění Český Goodwill. Nominovat můžete z pohodlí vašeho domova prostřednictvím on-line nominačního formuláře.

Podpořte podnikatele v této nelehké době, právě teď vaše uznání potřebují jako sůl. Obrovskou motivaci jim můžete poslat právě prostřednictvím nominace na firmové oscary.

  

Český Goodwill je oceněním pro firmy, kterých si lidé váží. Od roku 2013 je pořádá česká poradenská firma HPCG (Hlavatý & Partners Consulting Group). Základní nominační kategorie jsou Tradice, Inovace, Partner a Made in Czechoslovakia. „Všichni finalisté se navíc budou již tradičně ucházet o titul Osobnost Český Goodwill 2021,“ doplnila Hlavatá s tím, že o umístění v této kategorii rozhodne opět veřejnost v zářijovém hlasování.

banner_do_clanku_fr_special_b_meteo.jpg

Nad transparentním průběhem dohlíží světově uznávaná certifikační autorita TÜV SÜD Czech. Mediálními partnery jsou Active Radio, Drbna, Flying Revue a FTV Prima. Partnery ocenění Český Goodwill 2021 jsou společnosti X Production Digital, LORIKA CZ, Etnetera Group a HELUZ.

 

Nominujte už dnes na www.cesky-goodwill.cz.

 kniha_eozn.jpg

Flying Revue > Zprávy > Všechny články > Vrcholí nominace do 9. ročníku Firmových Oscarů
.

         Máme pro vás »

FR 4/2021: Už máte?

Nové číslo je již v prodeji! »

Hlasujte pro Jirku Prušu!!!

Hlasujte pro Jirku Prušu »

SPECIÁL B Meteo!

Praktická letecká Meteorologie pro piloty »

Unikátní Videobanka:

Unikátní Videobanka »

Expedice Island/Grónsko 2021!

Expedice Island/Grónsko 2021! »

Kryty na mobil!

Kryty na mobil! »

Káva o šesté!

Káva o šesté »

Naše cestopisy:

Naše cestopisy »

Pojišťovna Ergo:

Pojišťovna ERGO »

Předplatné + Předplatné jako dárek:

..
1234

 

Knihy:

..
12345

Aplikace VFR Comm.:


Kapitola zdarma - vyzkoušejte »

BETA opět poletí:

Beta opět poletí!!! »

Kalendárium:

Dne 28.09.1920 se stalo...
28.09.1920
Pilot Howard Rinehart provedl jako první na světě let s letounem vybaveným zatahovatelným podvozkem. Jednalo se o závodní stroj Dayton-Wright R. B Racer.
zavřít

e-Shop FR:

Živě z dráhy 06/24:

Partneři:

..
12345