Vyhrajte let Beech Expeditorem

19.12.2018

Vyhrajte let Beech Expeditorem

Vánoční soutěž Flying Revue   Vážení čtenáři, jak jste si přečetli ve Flying Revue 1/2019, máte nyní skvělou příležitost vyhrát neobyčejnou cenu - celodenní let historickým letounem Beechcraft Expeditor manželů Bezděkových. Soutěž ukončena, nehlasujte!

Soutěž o let Beech Expeditorem

Otázka: Jaká instituce sídlí v architektonicky výrazné budově se žlutou střechou, již zachytili manželé Bezděkovi na letecké fotografii Modeny při svém letním putování nad Itálií?

(Foto najdete v tištěné Flying Revue 1/2019 na straně 95.)

Odpověď pište na mail info@flying-revue.cz.

1. cena: Let coby člen posádky Expeditoru na vybraný letecký den v ČR
2. cena: Nástěnný kalendář FR
3. cena: Stolní kalendář FR

Termín konání soutěže: 20. 12. 2018 - 20. 1. 2019

Atraktivní vánoční soutěž jsme pro vás připravili společně s majiteli a provozovateli letounu Beechcraft Expeditor, Petrem a Monikou Bezděkovými. Pokud v ní uspějete, získáte unikátní příležitost zúčastnit se s manžely Bezděkovými jako člen posádky některého z leteckých dnů konaných v roce 2019 v České republice. To znamená let z pražských Letňan na místo konání leteckého dne, přílet a samozřejmě také let zpět.

Jak se soutěže zúčastnit?

Na stránkách tištěné Flying Revue 1/2019 si přečtěte článek o prázdninových toulkách Bezděkových s jejich nádherným Beechem C-45H „Southern Comfort“. V něm se dozvíte, že létali i nad severní Itálií, kde mimo jiné letěli i nad Modenou, kde pořídili řadu fotografií.

Právě na jednom leteckém záběru Modeny uvidíte mimo jiné i výraznou stavbu se střechou žluté barvy - foto najdete na str. 95. Pokud správně odpovíte na otázku, jaká známá instituce v této budově sídlí a odpověď nám pošlete mailem na adresu info@flying-revue.cz, budete zařazeni do slosování, které určí vítěze a druhého a třetího v pořadí. První vylosovaný vyhrává let Beechem, druhý a třetí získají nástěnný, resp. stolní kalendář pro rok 2019 s leteckými fotografiemi z expedic Flying Revue (Evropa, USA, Aljaška, Austrálie, Afrika). 

Napište svoji odpověď a vyhrajte! 

-fr-

 

 

Flying Revue > Časopis FR > Archiv > Flying Revue 2019 > Flying Revue 1/2019 > Vyhrajte let Beech Expeditorem
.

         Máme pro vás »

FR 5/2023: Už máte?

Nové číslo je již v prodeji! »

Speciály:

..
12

Hodinářství Bechyně:

Hodinářství Bechyně 

Hledáte práci u letadel?

               Direct Fly

Knihy:

..
12345

Unikátní Videobanka:

Unikátní Videobanka »

Předplatné + Předplatné jako dárek:

..
1234

Aplikace VFR Comm.:


Kapitola zdarma - vyzkoušejte »

Pojišťovna SV:

Pojišťovna SV »

Kalendárium:

Dne 26.09.2011 se stalo...
26.09.2011
Boeing slavnostně předal na letišti Paine Field ve Washingtonu první Boeing 787 Dreamliner společnosti All Nippon Airways.
zavřít

Živě z dráhy 06/24:

Partneři:

..
123456

BETA opět poletí:

Beta opět poletí!!! »