Vyhráli jste let Beech Expeditorem? A co bylo na soutěžní fotografii?

21.1.2019

Monika a Petr Bezděkovi právě vylosovali výherce letu v jejich Expeditoru. Monika a Petr Bezděkovi právě vylosovali výherce letu v jejich Expeditoru.
Monika a Petr Bezděkovi právě vylosovali výherce letu v jejich Expeditoru.
Monika a Petr Bezděkovi právě vylosovali výherce letu v jejich Expeditoru. Monika a Petr Bezděkovi právě vylosovali výherce letu v jejich Expeditoru.
Monika a Petr Bezděkovi právě vylosovali výherce letu v jejich Expeditoru.
Jiří Pruša za asistence Moniky Bezděkové losuje dalšího z výherců. Foto: Jan DvořákJiří Pruša za asistence Moniky Bezděkové losuje dalšího z výherců. Foto: Jan Dvořák
Jiří Pruša za asistence Moniky Bezděkové losuje dalšího z výherců. Foto: Jan Dvořák
Jiří Pruša za asistence Moniky Bezděkové losuje dalšího z výherců. Foto: Jan DvořákJiří Pruša za asistence Moniky Bezděkové losuje dalšího z výherců. Foto: Jan Dvořák
Jiří Pruša za asistence Moniky Bezděkové losuje dalšího z výherců. Foto: Jan Dvořák
Kalendáře získávají p. Stříbrný a Václav Ruml. Foto: Jan DvořákKalendáře získávají p. Stříbrný a Václav Ruml. Foto: Jan Dvořák
Kalendáře získávají p. Stříbrný a Václav Ruml. Foto: Jan Dvořák
Beechcraft Expeditor nad Itálií. Foto: Ermete Grillo
Beechcraft Expeditor nad Itálií. Foto: Ermete Grillo

Soutěže Flying Revue      Dnes jsme vylosovali výherce včera skončivší soutěže o celodenní let historickým letounem Beechcraft Expeditor manželů Bezděkových a dva kalendáře s leteckými fotografiemi. Kdo vyhrál a co bylo na soutěžní fotografii? 

Majitelé letounu Beechcraft Expeditor C-45H „Southern Comfort“ Monika a Petr Bezděkovi dnes v sídle redakce Flying Revue vylosovali čtenáře, který odpověděl správně na soutěžní otázku z naší vánoční soutěže a byl tak zařazen do slosování. Jak můžete vidět i ve videu, Monika Bezděková ze slosovací tašky vytáhla lístek se jménem Lucian Lesňák. Jiří Pruša pak za asistence Moniky Bezděkové vylosoval majitele cen, které do soutěže věnoval magazín Flying Revue - kalendářů Báječný svět létání 2019.


Kdo vyhrál let s Beechcraft Expeditorem C-45H „Southern Comfort“ - losování výherce

1. cena: Výhercem celodenního letu coby člen posádky letounu Beechcraft Expeditor C-45H „Southern Comfort“ se v soutěži Flying Revue stal Lucian Lesňák. 
2. cena: Nástěnný kalendář Báječný svět létání získává p. Stříbrný. 
3. cena: Stolní kalendář Báječný svět létání získává Václav Ruml.

Co výherce letu čeká

Soutěž o let Beech Expeditorem

1. cena: Let coby člen posádky Expeditoru na vybraný letecký den v ČR - Lucian Lesák
2. cena: Nástěnný kalendář FR - p. Stříbrný
3. cena: Stolní kalendář FR - Václav Ruml

Otázka: Jaká instituce sídlí v architektonicky výrazné budově se žlutou střechou, již zachytili manželé Bezděkovi na letecké fotografii Modeny při svém letním putování nad Itálií?

(Foto najdete v tištěné Flying Revue 1/2019 na straně 95.)

Správná odpověď: Muzeum Enza Ferrariho v Modeně.

Termín konání soutěže: 20. 12. 2018 - 20. 1. 2019

Výherce hlavní ceny ovšem nezískal pouhý vyhlídkový let Expeditorem, i když letecký pohled na Česko z nebe si výherce jistě užije rovněž. "My výherce přijmeme na jeden den do posádky. To znamená, že s námi absolvuje už předletovou přípravu, bude mít přístup do kabiny, společně odletíme na domluvený letecký den v Česku, a potom ho zase dopravíme zpět na místo startu," popisuje den s Beechem zkušený pilot a spolumajitel letounu Petr Bezděk. "Těšíme se na vás!" vzkazuje výherci. 

Na stránkách tištěné Flying Revue 1/2019 si můžete přečíst článek o prázdninových toulkách manželů Bezděkových s jejich Beechem nad severní Itálií. Právě zde pořídili i snímek, jenž jste v soutěží měli poznat. A jaká tedy byla správná odpověď? Správně tipoval ten, kdo napsal, že budova se žlutou střechou v italské Modeně je muzeum Enza Ferrariho. Muzeum italské ikony automobilismu totiž obsahuje výraznou českou stopu - jeho autorem je český architekt Jan Kaplický (video z muzea). 

Muzeum Enza Ferrariho v Modeně. Autorem budovy muzea je český architekt Jan Kaplický. Foto: M. BezděkováZoom gallery
Muzeum Enza Ferrariho v Modeně. Autorem budovy muzea je český architekt Jan Kaplický. Foto: M. Bezděková
  Muzeum Enza Ferrariho v Modeně. Autorem budovy muzea je český architekt Jan Kaplický. Zdroj: Enzo Ferrari HouseZoom gallery
Muzeum Enza Ferrariho v Modeně. Autorem budovy muzea je český architekt Jan Kaplický. Zdroj: Enzo Ferrari House

I druhá a třetí cena určitě potěší pohledy z nebe, byť ve statické podobě. Kalendáře Báječný svět létání 2019 vás zavedou na neobyčejná místa všech končin Země prostřednictvím leteckých fotografií z expedic Flying Revue. Nevyhráli jste? Nevadí - kalendáře můžete nyní za velmi výhodnou cenu koupit v e-shopu FR

Všechny výherce oslovíme e-mailem, abychom jim oznámili radostnou novinu a domluvili detaily převzetí cen. Děkujeme všem soutěžícím za hojnou účast s drtivou většinou správných odpovědí. A pokud jste nevyhráli, můžete se těšit na některou z našich dalších soutěží.

A co se týče Beechcraftu, proletět se můžete i když jste nevyhráli, stačí zavítat na web www.pure-aviation.com. A pokud se zrovna míníte ženit či vdávat a chcete tak učinit netradičně, hledejte tamtéž. 

-fr- 

logo_fr_transp.jpg 

Flying Revue > Flying Revue > FR informuje > Vyhráli jste let Beech Expeditorem? A co bylo na soutěžní fotografii?
.

         Máme pro vás »

FR 3/2020: Už máte?

Letecký cestopis pro vás:


První český letecký cestopis » 
Rozhovor s autorem »
Křest knihy »
Objednejte zde 
»

Předplatné jako dárek:

Předplatné:

..
12345

Drony a my:


Létejte s vaším dronem bezpečně

Knihy:

..
12345

Aplikace VFR Comm.:


             Kapitola zdarma - vyzkoušejte »

Tracker Trexee


    » Další rozměr létání i pomoc v nouzi
 

Kalendárium:

Dne 25.05.1964 se stalo...
25.05.1964
První vzlet proudového letounu Ryan XV-5 Vertifan, amerického experimentálního stroje s vlastnostmi V/STOL.
zavřít

e-Shop FR:

Živě z dráhy 06/24:

Partneři:

..
12345