Letiště v Hradci Králové přivítá novou leteckou show Legendy Nebes

18.1.2023

Skvělá zpráva zazněla od pořadatelů zbrusu nové akce, letecké společnosti HELI CZECH s.r.o., 5. srpna 2023, protože letiště v Hradci Králové přivítá dechberoucí leteckou show, s bohatým hudebním a dětským programem pro celou rodinu.

mig-15_ok-uti.jpg

zahlavi_fcb_fr_svet_z_nebe_2_dotisk.jpg

Událost slibuje dětskou zábavu v podání skupiny Maxim Turbulenc, večerní hudební koncerty kapel a interpretů jako jsou ABBA Stars, Michal Hrůza a kapela Všichni Svatí.

Jedinečná letecká show se uskuteční již od 13 hodin odpoledne, kdy svým návštěvníkům předvede nejen přehlídku moderních a historických letadel, letové ukázky mistra světa, elitní letecké série Red Bull Air Race, pilota Martina Šonky, souboje či akrobatické show  proudových leteckých strojů jako jsou například MIG 15 UTI, bitevního jednomotorového vrtulníku AH-1S COBRA, sovětského dvouplošníku Polikarpov Po-2, Lockheed Electra L-10A, North American P 51D Mustang, legendárních letounů Aero L-39, Morane BB a mnoho dalších.

logo_legendy_nebes.jpg

“Jedná se o opravdu unikátní letecký den s nabitým programem pro celou rodinu. Pro děti chystáme dětská vystoupení a spoustu atrakcí, navíc budou mít děti do 12 let vstup zdarma. Chtěli bychom na letecký den přilákat, co nejvíc dětí, abychom jim ukázali krásu a zábavu, kterou letectví nabízí. Během letecké show se představí to nejlepší, co české civilní letectví v současnosti nabízí. “Shrnuje Jiří Podolský, organizátor akce.

Ti nejmenší se budou moci pobavit zábavným programem již od rána v dětském areálu se skupinou Maxim Turbulenc, zkrátiti si čas veselými soutěžemi, anebo se zasmát na Albertíkově báječné show.

Od 17 hodiny odpolední odstartuje koncertní hudební program, kdy se na stagi postupně představí, revivalová show kapely ABBA Stars, projekt zkušených muzikantů, kapela

cobra_ah-1s.jpg

banner_300x100_predplatne_fr_2020.jpg

Všichni Svatí, stále více populárnější hudební matador Michal Hrůza a jeho seskupení Hrůzy.

Akci Legendy Nebes zakončí Noční show vrtulníků MBB Bo 105, unikátní ukázkou, která nemá v České republice konkurenci.

Dobrých skutků není nikdy dost, a proto jsme se rozhodli darovat 9,- Kč z každé prodané vstupenky, potřebným. Finanční odměna bude probíhat 20. května 2023 na leteckém dni v rámci programu.

Prvních 2000 vstupenek na akci můžete zakoupit v první vlně předprodeje za pouhých 299,- Kč do 31.12. 2022. na stránkách akce www.legendynebes.cz kde naleznete také více informací.

Facebook: https://www.facebook.com/LEGENDYNEBES/

IG - https://www.instagram.com/legendynebes/ 

 

Autor: Tisková zpráva Legendy Nebes - Nikol Poselová

logo_fr_fotosoutez.jpg

banner_fr_300x300_videobanka_cz_fin.jpg

Flying Revue > Články > Všeobecné letectví > Letiště v Hradci Králové přivítá novou leteckou show Legendy Nebes
.

         Máme pro vás »

Nové číslo právě vyšlo!

Pokus o vytrvalostní REKORD:

Speciály:

..
12

PRODEJNÍ AKCE MĚSÍCE!

DIRECT FLY: 


SkyDemon:

Knihy:

..
12345

Unikátní Videobanka:

Unikátní Videobanka »

Předplatné + Předplatné jako dárek:

..
1234

Aplikace VFR Comm.:


Kapitola zdarma - vyzkoušejte »

Pojišťovna SV:

Pojišťovna SV »

Práce v letectví:

Kalendárium:

Dne 23.07.1983 se stalo...
23.07.1983
Duchapřítomnost posádky a velká dávka štěstí zachránila před 25 léty, 23. července 1983, život 61 pasažérům a osmi členům posádky Boeingu 767-200 při incidentu, který vešel do historie pod názvem Gimli glider.
zavřít

Živě z dráhy 06/24:

Partneři:

..
123456

BETA opět poletí:

Beta opět poletí!!! »