Seminář o LAPL na letišti v Benešově

25.6.2015

Seminář o LAPL na letišti v Benešově

Nová licence LAPL (Light Aircraft Pilot Licence) je dnes na stránkách leteckého tisku a leteckých serverů skloňována ve všech pádech.

Informace, které je možné si přečíst, si mnohdy odporují, a ne všichni vědí, co si za touto licencí představit. 

Dne 1. 7. 2015 se bude v Klubu pilotů na letišti v Benešově konat seminář, který představí několik historicky prvních držitelů této licence, které už v ČR máme. Zeptejme se tedy společně čerstvých pilotů s licencí LAPL(A), jejich instruktorů a jejich examinátorů, co vlastně tato licence znamená, jaké je možné získat úlevy při výcviku, pokud jsme držiteli ULL či jiné licence, jaká jsou práva držitele LAPL, jaké možnosti držitel licence má, jaká může létat letadla, kde všude je tato licence uznávána i jak je to se střídáním různých typů letadel. Na semináři se dále můžeme dozvědět, jaké jsou možnosti držitele LAPL pro získání dalších kvalifikací, co lze s licencí LAPL spojovat a jaké lze získat úlevy pro další výcvik, např. PPL. 

 

Seminář se koná dne 1. 7. 2015 v 18:00 a očekává se program zhruba na dvě hodiny. Místo konání je Klub Pilotů na letišti Benešov a vstup je volný. Občerstvení bude zajištěno. Přihlášky na seminář zasílejte prosím do 29. 6. na adresu:

Flying Revue > Zprávy > Všeobecné letectví > Seminář o LAPL na letišti v Benešově
.

         Máme pro vás »

FR 2/2023: Už máte?

Nové číslo je již v prodeji! »

SPECIÁL C VFR průvodce 1

VFR letecký průvodce Evropou 1 »

SPECIÁL B Meteo!

Praktická letecká Meteorologie pro piloty »

Knihy:

..
12345

Unikátní Videobanka:

Unikátní Videobanka »

Předplatné + Předplatné jako dárek:

..
1234

Aplikace VFR Comm.:


Kapitola zdarma - vyzkoušejte »

Učebnice přístrojového létání!

Učebnice přístrojového létání »

Pojišťovna SV:

Pojišťovna SV »

Kryty na mobil!

Kryty na mobil! »

Přednášky Flying Revue!

Přednášky Flying Revue »

Kalendárium:

Dne 22.03.1919 se stalo...
22.03.1919
Společnost Farman Airlines otevřela vůbec první pravidelnou mezinárodní leteckou linku, a to mezi Paříží a Bruselem. Byla provozována letouny Farman F.60 Goliath.
zavřít

Živě z dráhy 06/24:

Partneři:

..
12345

BETA opět poletí:

Beta opět poletí!!! »