Czech Airlines Technics uzavřela dlouhodobou spolupráci s Transavia Airlines

27.9.2022

Vysoká kvalita služeb vynesla Czech Airlines Technics dlouhodobou spolupráci se společností Transavia Airlines.

Nová dohoda o údržbě zahrnuje i nový typ A320neo, je platná od začátku září a bude pokrývat spolupráci příštích pět let, tedy do 31. srpna 2027.

csat_transavia.jpg

„Nadcházející sezóna začne 1. listopadu 2022 a věříme, že bude stejně úspěšná, jako byly ty předcházející. Jsme opět připraveni Transavii poskytovat až tři údržbářské linky pro každou sezónu, proto jsme pro Transavii první volbou, tedy preferovanou firmou poskytující těžkou údržbu,“ říká předseda představenstva Petr Doberský.

banner_300x100_predplatne_fr_2020.jpg

Společnost Czech Airlines Technics za uplynulé roky spolupráce provedla Transavii revize různých úrovní při celkem 267 návštěvách letadel společnosti. „Musíme vyzdvihnout skvělou spolupráci nejen na úrovni vedení obou společností, ale i na ploše našeho hangáru, kde se v průběhu údržbářské sezóny potkávají naši manažeři údržby s technickými reprezentanty zákazníka. Ke zdárnému průběhu tzv. „base maintenance visits“ rozhodně napomáhají i nadstandardní osobní vztahy obou stran,“ dodává Petr Doberský.

Robert-Jan Korenromp, Head of Fleet & Technical Services společnosti Transavia, doplnil: “Společnost CSAT se v průběhu let osvědčila jako spolehlivý partner poskytující kvalitní služby, flexibilitu a dobrou spolupráci na všech úrovních. Jsme rádi, že tuto naši dlouhodobou dobrou spolupráci prodlužujeme na dalších pět let.”

V roce 2023 CSAT oslaví již 20 let spolupráce s holandskou leteckou společností Transavia Airlines. Vlastníkem společnosti je KLM a tím pádem je členem skupiny Air France - KLM. Hlavní bází je letiště Schiphol v Amsterdamu. Další základny jsou holandská letiště v Rotterdamu a Eindhovenu. Transavia letos také otevřela svou bázi v Bruselu. V současné době čítá flotila Transavia Airlines necelých padesát letadel, všechna typu Boeing 737NG. V příštím roce začne postupná obnova flotily a přechod na letadla typu Airbus A320neo. Obnova je plánována na osm až deset let.

 

Autor: Tisková zpráva Czech Airlines Technics

banner_fr_300x300_videobanka_cz_fin.jpg

Flying Revue > Články > Letecká doprava > Czech Airlines Technics uzavřela dlouhodobou spolupráci s Transavia Airlines
.

         Máme pro vás »

Nové číslo právě vyšlo!

Speciály:

..
123

PRODEJNÍ AKCE MĚSÍCE!

DIRECT FLY: 


FireGold:

SkyDemon:

Knihy:

..
12345

Unikátní Videobanka:

Unikátní Videobanka »

Předplatné + Předplatné jako dárek:

..
1234

Aplikace VFR Comm.:


Kapitola zdarma - vyzkoušejte »

Pojišťovna SV:

Pojišťovna SV »

Práce v letectví:

Kalendárium:

Dne 20.05.1883 se stalo...
20.05.1883
V Pardubicích se narodil přední český letecký průkopník Jan Kašpar.
zavřít

Živě z dráhy 06/24:

Partneři:

..
123456

BETA opět poletí:

Beta opět poletí!!! »