Emirates a flydubai slaví pět let společného partnerství

1.12.2022

Tento měsíc uplyne pět let od zahájení rozsáhlého partnerství leteckých společností Emirates a flydubai, které spojily své síly a rozhodly se zákazníkům nabídnout bezkonkurenční cestovní možnosti do všech koutů světa.

Letecká síť obou dopravců se od zahájení spolupráce v roce 2017 výrazným způsobem rozšířila a umožnila tak více než 11 milionům zákazníků využít přes 250 tisíc letů, včetně všech výhod bezproblémového cestování.

foto.jpg

Toto inovativní partnerství jde nad rámec standardního modelu codesharových dohod a zahrnuje také integrovanou spolupráci v rámci letecké sítě, optimalizaci letových řádů, hladké spojení na Mezinárodním letišti v Dubaji (DXB) mezi Terminály 2 a 3, přepravu zavazadel na jedné trase a také benefity společného věrnostního programu Emirates Skywards.

Emirates a flydubai nabízejí zákazníkům prostřednictvím svého partnerství tyto výhody:

Bezkonkurenční výběr letů: V současnosti mají zákazníci Emirates a flydubai přístup do 215 destinací napříč 98 zeměmi a v průměru si každý den mohou vybrat z více než 250 codesharových letů. Zákazníci Emirates mají možnost zarezervovat si letenku do více než 80 destinací aerolinky flydubai a zákazníci flydubai si mohou vybírat z více než 90 destinací, které obsluhuje Emirates. Mezi oblíbené cestovatelské cíle patří například Káthmándú, Kuvajt, Maledivy, Tel Aviv a Zanzibar.  

banner_300x100_predplatne_fr_2020.jpg

Společný věrnostní program: Více než 8,5 milionů členů věrnostního programu Emirates a flydubai mohou díky tomuto partnerství využívat výhod, které přináší, a společně za posledních pět let nasbírali 150 miliard Skywards mil.

Hladké spojení na Mezinárodním letišti v Dubaji: Zákazníci obou leteckých společností mohou v rámci dubajského letiště využívat bezproblémové odbavení, efektivní transfery zavazadel, přístup do salónků Emirates na Terminálu 3 a do salónku flydubai na Terminálu 2, zkrácení doby přestupu a pohodlné spojení do 33 destinací na palubě flydubai s odletem z Terminálu 3 společnosti Emirates.

Expanze letecké sítě: Expanzí letových řádů obou společností vznikají nové cestovatelské možnosti, a to pro 270 tisíc cestujících, kteří využívají přestupy nabízené aerolinkami. Společnosti dále nabízejí zákazníkům větší flexibilitu s četnějšími denními linkami na vybraná místa, jako je Bahrajn, Kuvajt, Karáčí, Maledivy, či klíčová města v Saúdské Arábii a Tel Aviv. Obě aerolinky také pokračují v rozšiřování svých letových sítí. Emirates nedávno obnovila lety do Ria de Janeira a Buenos Aires. Stejně tak se v roce 2020 rozrostla síť flydubai, společnost zahájila například lety do AI Uly, Namanganu, Oše, Pisy a Samarkandu. flydubai rovněž oznámila, že od roku 2023 bude létat do Ganu na Maledivách, Cagliari a Milána v Itálii, na Korfu v Řecku a do Krabi a Pattayi v Thajsku, navíc obnoví lety do Abhá, Hajlu, Hofufu a Tabúku v Saúdské Arábii.

banner_knizni_edice_fr_640x200.jpg

Zlepšování zákaznické zkušenosti: Emirates počínaje tímto měsícem dovybaví 120 letadel Premium Economy sedadly, a to v rámci investice v hodnotě 2 miliard dolarů, která zahrnuje mimo jiné zajištění lepších stravovacích možností a udržitelnější výběr pokrmů. flydubai zase instalovala nová polohovatelná sedadla Business Class nabízející zákazníkům více pohodlí na krátkých a středně dlouhých letech a zároveň rozšířila svou flotilu na 70 letadel typu Boeing 737. Novými sedaly Business Class dovybaví řadu svých stávajících letounů a stejným způsobem plánuje vybavit i svá budoucí letadla. 

 

Autor: Tisková zpráva BEST Communications

set3.jpg

Flying Revue > Články > Letecká doprava > Emirates a flydubai slaví pět let společného partnerství
.

         Máme pro vás »

Nové číslo právě vyšlo!

Pokus o vytrvalostní REKORD:

Speciály:

..
12

PRODEJNÍ AKCE MĚSÍCE!

DIRECT FLY: 


SkyDemon:

Knihy:

..
12345

Unikátní Videobanka:

Unikátní Videobanka »

Předplatné + Předplatné jako dárek:

..
1234

Aplikace VFR Comm.:


Kapitola zdarma - vyzkoušejte »

Pojišťovna SV:

Pojišťovna SV »

Práce v letectví:

Kalendárium:

Dne 18.07.1942 se stalo...
18.07.1942
Prototyp Messerschmittu Me 262 řízený testovacím pilotem Fritzem Wendelem provedl první vzlet za pomoci proudových motorů.
zavřít

Živě z dráhy 06/24:

Partneři:

..
123456

BETA opět poletí:

Beta opět poletí!!! »