On-line ATPL Teorie

26.4.2021

On-line ATPL Teorie

Letecká škola F AIR připravila velmi zajímavý on-line kurz ATPL teorie nejen pro všechny, kteří mají ambice stát se dopravním pilotem, ale i pro ty, kteří by si chtěli rozšířit své letecké obzory nad úroveň PPL bez nutnosti pokračování v praktickém výcviku. 

Tento nový on-line kurz ATPL teorie s cenou 32 000 Kč se otevírá od druhé poloviny května 2021. Tato velmi atraktivní nabídka zahrnuje nejen studijní materiály, ale i voucher na praktický výcvik v hodnotě 13 000 Kč v ceně! Navíc ho letecká škola F AIR otevírá jak v anglickém, tak i českém jazyce.

Cílem kurzu je získání znalostí potřebných pro vykonávání činností dopravního nebo obchodního pilota, či pro let podle přístrojů. Kurz probíhá formou samostudia a navazujících konzultací s lektory s mnohaletou praxí – profesionální piloti, nebo odborníci ve svém oboru.

f_air_atpl.jpg

Délka kurzu je 26 týdnů (65 hodin konzultací). Konzultace neprobíhají formou holého odříkávání z učebnic, ale primárně jsou koncipovány tak, aby si z nich žáci odnesli nejen potřebné vědomosti pro úspěšné absolvování závěrečných zkoušek na Úřadě pro civilní letectví, ale i dobré rady a ponaučení.

Vstupní požadavky:

  • minimálně zdravotní způsobilost II. třídy
  • minimální věk 17 let
  • dostatečná znalost anglického jazyka, nejlépe zkouška z ICAO AJ
  • znalost matematiky a fyziky


Zájemci o tento velmi atraktivní kurs najdou další informace na stránkách letecké školy F AIR.

 https://www.f-air.cz/teorie-atpl-bonus?utm_source=flyingrevue&utm_campaign=atpl-bonus

 

Michal Beran

michal.beran@flying-revue.cz

logo_fr_transp.jpg

Flying Revue > Články > Všeobecné letectví > On-line ATPL Teorie