Beta I.díl

23.12.2020

Vážení čtenáři,

27.11.2020 jsme vás poprvé seznámili s projektem Beta opět poletí a závěrem tohoto článku, jsme vám slíbili, že tento projekt budeme pravidelně sledovat a pro ty z vás, kteří přispějí určitou finanční částkou, připravíme malý dárek, což dnešním dnem rádi činíme.

 beta_b.jpg

Takže ti, co zašlou svůj finanční příspěvek v hodnotě 1.000 Kč a více, na transparentní účet číslo 292704009/0300 vedený u ČSOB, od nás obdrží čestnou vstupenku do Leteckého muzea Metoděje Vlacha v Mladé Boleslavi a současně i čestnou plaketu, kterou vyhotovila známá zlínská firma Aeroteam. Obě odměny budou číslovány a po skončení celé sbírky, budou útržky vstupenek slosovány s tím, že jeden z vás, tedy ten vylosovaný, bude mít možnost absolvování 30 minutového letu s nově postaveným letounem Beta Minor, za pilotování vedoucího projektu Pana Petra Rautnera.

tempsnip.jpg

banner_do_clanku_fr_special_b_meteo.jpg

Abychom mohli průběžně posílat výše uvedené dárky na správné dárce, prosím, zasílejte současně s danou platbou, na výše uvedený transparentní účet, i svoje iniciály na naši emailovou adresu , včetně správné dodací adresy.

V pravidelných, jednoměsíčních intervalech, budeme na našem webu zveřejňovat postup stavebních pracích a současně i seznam těch, kteří již daný projekt podpořili.

K dnešnímu dni to jsou:

AIR SERVICE PILOT KLUB ●  ANTONÍN ČERNÝ ● JIŘÍ HALAMA ● VLADIMÍR FRYNTA ● LUBOŠ MARTÍNEK ● DOUBRAVKA MARTÍNKOVÁ ● JAKUB ŠOLTYS ● JAN HARCUBA MARKÉTA FRYNTOVÁ  ●  JANA KLABANOVÁ ●  ČENDA PADRUNĚK ● OTAKAR JIRŮ ● JOSEF ŘÍHA ● VLADIMÍR HAMOUS ● JAROSLAV HEMRLE ●  JOSEF AUBRECHT ● MILAN REICHARDT ● PETR PAČES ● Anonymní dárce   ● IVAN VOITH ● :

Získaná částka k 16.12. je 53 578,65 Kč

Magnetka
Magnetka

Jakékoliv dotazy k tomuto projektu, je možné směřovat na jeho vedoucího pana Ing. Petra Rautnera : tel.: 728 986 220 nebo email:

pf_2021_z1_web_tym_2.jpg

kniha_eozn.jpg

Flying Revue > Zprávy > Historie > Beta I.díl
.

         Máme pro vás »

Podpořte dokument!


FR 3/2023: Už máte?

Nové číslo je již v prodeji! »

Speciály:

..
12

Kalendář leteckých akcí:

Kalendář leteckých akcí »

Knihy:

..
12345

Unikátní Videobanka:

Unikátní Videobanka »

Předplatné + Předplatné jako dárek:

..
1234

Aplikace VFR Comm.:


Kapitola zdarma - vyzkoušejte »

Hodinářství Bechyně:

Hodinářství Bechyně »

Pojišťovna SV:

Pojišťovna SV »

Kalendárium:

Dne 29.05.1908 se stalo...
29.05.1908
První let s pasažérem v Evropě. Henri Farman svezl právníka a mecenáše průkopníků aviatiky Ernesta Archdeacona na letišti Issy-les-Moulineaux u Ghentu ve Francii.
zavřít

Živě z dráhy 06/24:

Partneři:

..
12345

BETA opět poletí:

Beta opět poletí!!! »