Veletrh AERO Friedrichshafen je zrušen

2.5.2021

Celkem předvídatelně se zachovali organizátoři velice oblíbeného leteckého veletrhu AERO Friedrichshafen a oznámili letošní zrušení. Tedy již podruhé, po loňském roce, kdy letecký sektor sužuje pandemie koronaviru. Bohužel i nás to velice mrzí, jelikož již na loňském veletrhu jsme měli mít stánek s našimi produkty.

aero_2019_lix_5005.jpg

banner_do_clanku_fr_3_2021.jpg

Problémy s  cestováním a s tím spojené nedotažené podmínky pro jeho bezpečnou a snadnou formu, brání takto velkým projektům v činnosti. Projektový manažer veletrhu Roland Bosch uvedl v tiskové zprávě:

S těžkým srdcem jsme učinili toto rozhodnutí, již podruhé zrušit hlavní veletrh pro všeobecné letectví (General Aviation). Nicméně, rozhodnutí v tomto okamžiku je správné a spravedlivé. Tím i nyní dáváme jistý plán pro naše vystavovatele, návštěvníky a dodavatele. V současné pandemické situaci nejsme schopni veletrh pořádat. Každopádně se těšíme na nastávající veletrh European Rotors, který se bude konat v Kolíně nad Rýnem, v termínu od 16. do 18. listopadu 2021. Také na AERO 2022, kde bychom rádi přivítali vystavovatele a návštěvníky zpět ve Friedrichshafenu a to v termínu od 27. do 30. dubna 2022.

Budeme pevně věřit a doufat, že již příští rok se bude veletrh realizovat a budeme se tak moci setkat na našem stánku Flying Revue.

Autor: Tomáš Zach

banner_do_clanku_fr_special_b_meteo.jpg

banner_knizni_edice_640x200_2.jpg

Flying Revue > Zprávy > Všeobecné letectví > Veletrh AERO Friedrichshafen je zrušen
.

         Máme pro vás »

FR 4/2021: Už máte?

Nové číslo je již v prodeji! »

SPECIÁL B Meteo!

Praktická letecká Meteorologie pro piloty »

Unikátní Videobanka:

Unikátní Videobanka »

Kryty na mobil!

Kryty na mobil! »

Učebnice přístrojového létání!

Učebnice přístrojového létání »

Káva o šesté!

Káva o šesté »

Naše cestopisy:

Naše cestopisy »

Pojišťovna Ergo:

Pojišťovna ERGO »

Předplatné + Předplatné jako dárek:

..
1234

 

Knihy:

..
12345

Aplikace VFR Comm.:


Kapitola zdarma - vyzkoušejte »

BETA opět poletí:

Beta opět poletí!!! »

Kalendárium:

Dne 17.10.1931 se stalo...
17.10.1931
Úspěšným zaháknutím prototypu stíhacího stroje Curtiss XF9 C-1 na hrazdě vzducholodi USS Los Angeles (ZR-3) skončila první část programu parazitních stíhacích letadel pro vzducholodi Acron a Macon.
zavřít

e-Shop FR:

Živě z dráhy 06/24:

Partneři:

..
12345