Kalendář Báječný svět létání 2019 stolní - výprodej

Cena
90,9 Kč
DPH
21%
Cena vč. DPH
110 Kč
Cena
3,71 €
DPH
21%
Cena vč. DPH
4,5 €
klub FR [Kč]:
90.00
klub FR [€]:
3.60
ks

 

VYPRODÁNO - NELZE OBJEDNAT

» K dispozici rovněž nástěnná varianta » 

Báječný svět létání 2019   Co dva týdny se můžete na pracovním stole těšit z nového leteckého snímku Země. Unikátní a nádherné letecké snímky nejzajímavějších míst Země. Hory, mořská pobřeží, centra velkých měst i letiště vám nabízí stolní kalendář Báječný svět létání 2019. 

Kalendář kromě obrázků nabízí i do jednotlivých dní implementované letecké kalendárium. 

» Zajímá vás, jak snímky vznikaly? Nahlédněte do speciálu Příběhy fotek.  

Pro snění či relaxaci, doma i v práci vás budou těšit snímky z USA, Aljašky, Austrálie, Nového Zélandu i Evropy. Země z nebe je totiž překrásná.  

 

Golden Gate Bridge – San Francisco, Severní Kalifornie, USA. U San Franciska se měnilo počasí. Jižně byla nízká souvislá oblačnost a severně převládala modrá obloha. Most Golden Gate byl právě uprostřed, a tak bylo možné jej zachytit i s jeho proslavenou mlhou. Zoom gallery
Golden Gate Bridge – San Francisco, Severní Kalifornie, USA. U San Franciska se měnilo počasí. Jižně byla nízká souvislá oblačnost a severně převládala modrá obloha. Most Golden Gate byl právě uprostřed, a tak bylo možné jej zachytit i s jeho proslavenou mlhou.
    New York – Manhattan, USA  Létat nad Manhattanem potřebuje trochu přípravy i chladnou hlavu. Létá tu spousta helikoptér  a dotýkají se tu řízené oblasti letišť La Guardia, Newark a JFK.Zoom gallery
New York – Manhattan, USA Létat nad Manhattanem potřebuje trochu přípravy i chladnou hlavu. Létá tu spousta helikoptér a dotýkají se tu řízené oblasti letišť La Guardia, Newark a JFK.

Skalní útvary v parku Monument Valley, Arizona, USA.  Ty neuvěřitelné skalní útvary zná asi každý z prospektů cestovních kanceláří nebo reklam na cigarety. Letět mezi nimi bere stejně člověku dech.Zoom gallery
Skalní útvary v parku Monument Valley, Arizona, USA. Ty neuvěřitelné skalní útvary zná asi každý z prospektů cestovních kanceláří nebo reklam na cigarety. Letět mezi nimi bere stejně člověku dech.
    Střed Sydney, New South Wales, Austrálie.  Přeletět a nafotit přístav a centrum Sydney byl jeden z mých nejsložitějších pilotních zážitků. Dodržování přesné výšky a polohy, správného obrazce letu a intenzivní komunikace s věží Sydney International spolu s vyhledáváním dobrých záběrů, ostřením a focením vyžaduje opravdu plnou pozornost. Zoom gallery
Střed Sydney, New South Wales, Austrálie. Přeletět a nafotit přístav a centrum Sydney byl jeden z mých nejsložitějších pilotních zážitků. Dodržování přesné výšky a polohy, správného obrazce letu a intenzivní komunikace s věží Sydney International spolu s vyhledáváním dobrých záběrů, ostřením a focením vyžaduje opravdu plnou pozornost.

Flying Revue > e-Shop FR > Plakáty, kalendáře > archiv > Kalendář Báječný svět létání 2019 stolní - výprodej
.

         Máme pro vás »

Předplatné jako dárek:

Skvělý vánoční dárek pro vaše blízké:


První český letecký cestopis » 
Rozhovor s autorem »
Křest knihy »
Objednejte zde 
»

FR 1/2020: Už brzy!

Zoom gallery


Předplatné:

..
12345

PilotShop.cz:

..
12

Kurz VFR to IMC:


Kurz, který vám může zachránit život »

Let v simulátoru L-410:


Z centra Prahy na Heathrow i do Lukly

Drony a my:


Létejte s vaším dronem bezpečně

Vánoční balíčky 2019:


Ušetříte až 150,- Kč »
VFR angl.komunik.+Svět let.dopravy II »
Učebnice pilota+VFR angl.komunik. »

Knihy:

..
12345

FR 6/2019 je v prodeji:

Aplikace VFR Comm.:


             Kapitola zdarma - vyzkoušejte »

Tracker Trexee


    » Další rozměr létání i pomoc v nouzi
 

Kurz VFR zahr. lety:


Pro velký úspěch opakujeme 
Vhodné i jako dárek

Kalendárium:

Dne 13.12.1872 se stalo...
13.12.1872
Německý letecký průkopník Paul Haenlein úspěšně vyzkoušel svoji poloztuženou vzducholoď poháněnou plynovým motorem. Při letu dosáhl rychlosti 19 km/h. Další pokusy byly zastaveny pro nedostatek finančních prostředků.
zavřít

e-Shop FR:

Živě z dráhy 06/24:

Partneři:

..
12345