Kalendář Báječný svět létání 2019 stolní - výprodej

Cena
90,9 Kč
DPH
21%
Cena vč. DPH
110 Kč
Cena
3,71 €
DPH
21%
Cena vč. DPH
4,5 €
klub FR [Kč]:
90.00
klub FR [€]:
3.60
ks

 

VYPRODÁNO - NELZE OBJEDNAT

» K dispozici rovněž nástěnná varianta » 

Báječný svět létání 2019   Co dva týdny se můžete na pracovním stole těšit z nového leteckého snímku Země. Unikátní a nádherné letecké snímky nejzajímavějších míst Země. Hory, mořská pobřeží, centra velkých měst i letiště vám nabízí stolní kalendář Báječný svět létání 2019. 

Kalendář kromě obrázků nabízí i do jednotlivých dní implementované letecké kalendárium. 

» Zajímá vás, jak snímky vznikaly? Nahlédněte do speciálu Příběhy fotek.  

Pro snění či relaxaci, doma i v práci vás budou těšit snímky z USA, Aljašky, Austrálie, Nového Zélandu i Evropy. Země z nebe je totiž překrásná.  

 

Golden Gate Bridge – San Francisco, Severní Kalifornie, USA. U San Franciska se měnilo počasí. Jižně byla nízká souvislá oblačnost a severně převládala modrá obloha. Most Golden Gate byl právě uprostřed, a tak bylo možné jej zachytit i s jeho proslavenou mlhou. Zoom gallery
Golden Gate Bridge – San Francisco, Severní Kalifornie, USA. U San Franciska se měnilo počasí. Jižně byla nízká souvislá oblačnost a severně převládala modrá obloha. Most Golden Gate byl právě uprostřed, a tak bylo možné jej zachytit i s jeho proslavenou mlhou.
    New York – Manhattan, USA  Létat nad Manhattanem potřebuje trochu přípravy i chladnou hlavu. Létá tu spousta helikoptér  a dotýkají se tu řízené oblasti letišť La Guardia, Newark a JFK.Zoom gallery
New York – Manhattan, USA Létat nad Manhattanem potřebuje trochu přípravy i chladnou hlavu. Létá tu spousta helikoptér a dotýkají se tu řízené oblasti letišť La Guardia, Newark a JFK.

Skalní útvary v parku Monument Valley, Arizona, USA.  Ty neuvěřitelné skalní útvary zná asi každý z prospektů cestovních kanceláří nebo reklam na cigarety. Letět mezi nimi bere stejně člověku dech.Zoom gallery
Skalní útvary v parku Monument Valley, Arizona, USA. Ty neuvěřitelné skalní útvary zná asi každý z prospektů cestovních kanceláří nebo reklam na cigarety. Letět mezi nimi bere stejně člověku dech.
    Střed Sydney, New South Wales, Austrálie.  Přeletět a nafotit přístav a centrum Sydney byl jeden z mých nejsložitějších pilotních zážitků. Dodržování přesné výšky a polohy, správného obrazce letu a intenzivní komunikace s věží Sydney International spolu s vyhledáváním dobrých záběrů, ostřením a focením vyžaduje opravdu plnou pozornost. Zoom gallery
Střed Sydney, New South Wales, Austrálie. Přeletět a nafotit přístav a centrum Sydney byl jeden z mých nejsložitějších pilotních zážitků. Dodržování přesné výšky a polohy, správného obrazce letu a intenzivní komunikace s věží Sydney International spolu s vyhledáváním dobrých záběrů, ostřením a focením vyžaduje opravdu plnou pozornost.

Flying Revue > e-Shop FR > Plakáty, kalendáře > archiv > Kalendář Báječný svět létání 2019 stolní - výprodej
.

Exkurze Blaník:


Prodlouženo

FR 3/2019: Už máte?

Novinka: Trexee


    » Další rozměr létání i pomoc v nouzi

Exkurze s FR:

Databáze letišť 2019:


» Klasická dtb  » Kompl. dtb  » EN edition

Učebnice pilota 2019:

Aplikace VFR Comm.:


           Kapitola zdarma - test it! »

e-Shop FR:

Živě z dráhy 06/24:

Kalendárium:

Dne 25.05.1964 se stalo...
25.05.1964
První vzlet proudového letounu Ryan XV-5 Vertifan, amerického experimentálního stroje s vlastnostmi V/STOL.
zavřít

Představujeme:


                 » Letiště Plzeň-Letkov (LKPL) 

Předplatné:

..
12345

Knihy FR:

..
123

Inzerce: 

..
12345

Letecká videa FR:

Legendy čs. letectví:

Práce v letectví:

Inzerce

Reklama

Naši partneři:

..
12345